Aktuality

zobrazuji 169175 z 185

ECEAE se snaží zachránit tisíce zvířat před testy v rámci nařízení REACH

Evropská chemická agentura zveřejnila nové návrhy na testování na zvířatech v rámci nařízení REACH. Evropská koalice za ukončení pokusů na zvířatech (ECEAE) má nyní možnost předložit vědecké argumenty s cílem zachránit před otrávením a smrtí tisíce zvířat.

více

Řekněte NE kruté kosmetice v Evropě!

Svoboda zvířat společně s Evropskou koalicí za ukončení pokusů na zvířatech dnes spouští novou kampaň za ukončení prodeje toaletních potřeb a kosmetiky, která byla krutě testována na zvířatech.

více

Nová kampaň Ochromující krása

Organizace na ochranu zvířat Svoboda zvířat odhaluje utrpení skryté za každou dávkou botoxu a spouští informační kampaň Ochromující krása.

více

První registrace REACH uzavřena: až jeden milion zvířat může může být zabit

Až jeden milion zvířat by mohl být zabit během testů chemických látek v rámci prvního termínu registrace podle nařízení REACH.

více

Přednáška o kosmetice a prostředcích pro domácnost (ne)testovaných na zvířatech

Ve čtvrtek 20.1. v Českých Budějovicích přednáší Barbora Večlová ze Svobody zvířat o testování kosmetiky a dalších výrobků na zvířatech.

více

Výsledky průzkumu ohledně problematiky pokusů a pitev na zvířatech prováděných na školách

Na podzim loňského roku zorganizovala Svoboda zvířat dotazníkový průzkum názorů studentů SŠ a VŠ na téma pitev a pokusů na zvířatech v rámci výuky. Nyní Vám přinášíme jeho výsledky.

více

Rok 2013 - konec testování kosmetiky na zvířatech?

Od března 2013 by měl v EU začít platit zákaz testování kosmetiky na zvířatech bez výjimek. V současnosti ovšem hrozí, že k tomu nedojde.

více

Aktuality

Ipsen přestal testovat Botox na zvířatech!

Společnost Ipsen získala povolení používat pro testování Botoxu v EU a ve Švýcarsku metodu založenou na lidských buňkách. Tato metoda nahradí tradiční test na myších.

více

Popularita výrobků bez krutosti roste

Tisková zpráva Svobody zvířat vydaná u příležitosti Světového dne laboratorních zvířat

více

Klidné Vánoce a vše dobré do nového roku 2018

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc v roce 2017. Přejeme klidné Vánoce a vše dobré do nového roku. Děkujeme, že s námi zůstanete a že budeme moci společně měnit život zvířat k lepšímu.

více

© Všechna práva vyhrazena Svoboda zvířat - text s kw na home

Tvorba webových stránek na míru ANTstudio.cz