Aktuality

zobrazuji 162168 z 182

Tisková zpráva ke Světovému dni laboratorních zvířat

24. duben je již tradičně dnem celosvětového protestu proti provádění pokusů na zvířatech. Organizace Svoboda zvířat v tento den pravidelně upozorňuje veřejnost na problematiku tzv. pokusných zvířat, kterých v laboratořích po celém světě každým rokem trpí přibližně 115 milionů.

více

Pomozte nám s roznosem materiálů!

Hledáme dobrovolníky z Prahy, Českých Budějovic, Plzně, Olomouce a Hradce Králové, kteří by měli zájem roznášet informační materiály na vysoké školy.

více

Velká Británie chystá zákaz testování prostředků pro domácnost na zvířatech

Podle prohlášení Britského Ministerstva vnitra tamnější vláda plánuje přijetí zákazu testování prostředků pro domácnost na zvířatech.

více

Článek o testování botoxu na zvířatech

Na internetovém serveru idnes.cz byl dnes zveřejněn článek, na kterém Svoboda zvířat spolupracovala.

více

ECEAE se snaží zachránit tisíce zvířat před testy v rámci nařízení REACH

Evropská chemická agentura zveřejnila nové návrhy na testování na zvířatech v rámci nařízení REACH. Evropská koalice za ukončení pokusů na zvířatech (ECEAE) má nyní možnost předložit vědecké argumenty s cílem zachránit před otrávením a smrtí tisíce zvířat.

více

Řekněte NE kruté kosmetice v Evropě!

Svoboda zvířat společně s Evropskou koalicí za ukončení pokusů na zvířatech dnes spouští novou kampaň za ukončení prodeje toaletních potřeb a kosmetiky, která byla krutě testována na zvířatech.

více

Nová kampaň Ochromující krása

Organizace na ochranu zvířat Svoboda zvířat odhaluje utrpení skryté za každou dávkou botoxu a spouští informační kampaň Ochromující krása.

více

Aktuality

Ochránci zvířat odsuzují rozhodnutí mauricijské vlády, která povolila pokusy na zvířatech

Mauricijská vláda rozhodla o tom, že bude na Mauriciu nově možné provádět pokusy na zvířatech. Tímto rozhodnutím ještě více utrpí populace primátů na ostrově.

více

Pomozte zastavit pokusy na psech v Japonsku

Vyšetřování organizace Cruelty Free International ukázalo, že v Japonsku jsou každý rok stovky psů použity pro výuku studentů veterinárního lékařství. Psi jsou podrobeni zbytečným chirurgickým zákrokům a mnoho z nich následně zabito.

více

Brigitte Bardot vyzvala Air France k ukončení transportů opic do laboratoří

Bývalá modelka, zpěvačka a herečka Brigitte Bardot se připojila k Evropské koalici za ukončení pokusů na zvířatech (ECEAE) a dopisem vyzvala společnost Air France k tomu, aby se stejně jako jiné aerolinky přestala podílet na obchodování s primáty.

více

© Všechna práva vyhrazena Svoboda zvířat - text s kw na home

tvorba webových stránek ANTstudio.cz